2020 12. 09 -én, 11 -én és 12 -én Író Sándor atya tartott lelkigyakorlatot templomunkban.
Örültünk, hogy a járvány ellenére is sokan ellátogattak a három estén templomunkba és nagyon sokan járultak szentgyónáshoz karácsonyra készülvén. Köszönjük Író Sándor atyának, hogy elfogadta meghívásunkat és gondolataival segített bennünket adventi utunkon.
A szentbeszédek itt visszahallgathatóak:
Adventi lelkigyakorlat 1.
Adventi lelkigyakorlat 2.
Adventi lelkigyakorlat 3.
Híreink
2026.06.20.
2026.06.15.
2026.06.08.

Hírek
Karitász gyermeknap a kápolnánál – 2026
Közel harminc gyermek és családja vett részt az Oroszlányi Karitász Csoport gyermeknapi rendezvényén.
2026.06.05.
2026.06.01.
MegjelöltAdvent, Író Sándor atya